Мхитаријан се врати со гол против Ростов, Јунајтед води во Русија (ВИДЕО)

by
0 минути читање

Во 35. минута по асистенција од Ибрахимовиќ, Мхитарјан се најде на вистинската позиција и погоди за водство на Манчестер јунајтед од 1-0.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани