Контроверзниот пенал над Луис Суарез (ВИДЕО)

by
0 минути читање

Барселона го направи најголемиот камбек во историјата на Лигата на шампионите, додека Каталонците се радуваат, голем дел од фудбалските фанови ја оспоруваат победата поради вториот досуден пенал.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани