Како Меси си одеше од Камп Ноу (ВИДЕО)

by
0 минути читање

Барселона го направи најголемиот камбек во историјата на Лигата на шампионите, па на Камп Ноу и низ улиците на градот се случуваше вистинско лудило.

На Лионел Меси му беше тешко да излезе од стадионот. Тргна со автомобилот, но возбудените фанови го блокираа извикувајќи го неговото име. Вакво нешто не се случува секој ден.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани