Ибрахимовиќ се сликаше со лудиот транспарент (ФОТО)

by
0 минути читање

Од трибините на стадионот во Стокхолм, еден транспарент го привлече вниманието „Златан, остани и можеш да ја ду*иш жена ми“.

Ибрахимовиќ го забележа транспарентот и по натпреварот се фотографираше со него. 

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани