Бељерин испрати порака до фановите на Арсенал и стави крај на шпекулациите за него

by
1 минути читање

И покрај тоа што
го продолжи договорот со англискиот премиерлигаш до 2023. година,
дел одкаталонските медиуми пред извесен период пишуваа дека тој се договорил со Барселона.

Бељерин се огласи
на социјалните мрежи, па испрати јасна порака.

Не верувајте во
се што ќе прочитате…
“ напиша Шпанецот на својот „Твитер“ профил и се чини
дека ги израдува фановите на Арсенал.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани