А го виде ли некој ова: Рохо го нагази Азар – намерно или…? (ВИДЕО)

by
1 минути читање

При крајот на натпреварот Маркос Рохо го згазна Еден Азар, потегот на Аргентинецот остана незабележан, па можеби ќе биде дополнителен предмет на ФА. Дали беше намерно или случајно, проценете сами:

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани