24фудбал

Барди даде гол во победа на Трабзонспор (ВИДЕО)

Капитенот на македонската репрезентација, Енис Барди постигна гол во триумфот на Трабзонспор против Хатајспор од 2-0.

Шпанија

Барди постигна убав гол со удар од далечина во 77. минута со кој го постави конечниот резултат од 2-0.


Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.