24фудбал

Рашфорд за малку ќе го погодеше Рамсдејл во глава, реакцијата на голманот кажува многу (ВИДЕО)

Еден силен шут на Рашфорд за малку ќе завршеше во главата на голманот Арон Рамсдејл, а тоа можеше да биде многу незгодно со оглед на тоа дека тој стоеше пред шипката позади голот.

СП 2022

Топката удри над главата на Рамсдејл, а неговата реакција кажува многу:Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.