24фудбал

Тркалото се врти: Ванда Нара го изневерува Икарди со фудбалер кој е помлад од неа?!

Медиумите од Аргентина пишуваат дека Ванда Нара го изневерува Мауро Икарди со фудбалер кој играл за неколку клубови во Аргентина а сега настапува во Европа.

Останато

Изминатиов период се пишуваше за нова криза во бракот на Ванда Нара и Мауро Икарди, се појавија аудио снимки на кои се слуша како атрактивната блондинка вели дека не може да издржи повеќе и ќе се разведе од напаѓачот на ПСЖ.

Медиумите од Аргентина пишуваат дека Ванда Нара го изневерила Мауро Икарди со фудбалер, кој е помлад од неа, играл за неколку клубови во Аргентина а сега настапува во Европа.

Наводно романсата трае со месеци, Ванда Нара во фудбалерот нашла рамо за плачење и ситуацијата сe споредуваат со таа како Мауро Икарди ја украде Ванда Нара од Макси Лопез.