24фудбал

Каков лудак, Ибрахимовиќ на Санремо влезе со песната „Јутро је“ од Нада Топчагиќ (ВИДЕО)

Златан Ибрахимовиќ деновиве ќе биде дел од најпознатиот италијански фестивал Санремо, а на синоќешната прва вечер имаше влез во негов стил.

Италија

Откако неодамна објави стори како дома игра на песната „Јутро је“ од Нада Топчагиќ и доби многу реакции, Ибрахимовиќ одлучи токму со таа песна влезе на Санремо.