24фудбал

Занети имаше проблем со обезбедувањето на ждрепката за ЛШ, не го пуштаа да влезе! (ВИДЕО)

Потрпетседателот на Интер и фудбалска легенда на овој клуб, Хавиер Занети имаше непријатен момент на вчерашната ждрепка за Лигата на шампионите.

Лига на Шампиони

Хавиер Занети вчера беше во Нион каде како претставник на Интер во живо ја следеше ждрепката за Лигата на шампионите. Но легендарниот Аргентинец наиде на проблем.

Занети си ја заборавил акредитацијата, па обезбедувањето не го пушташе да влезе. Сепак по кратка расправија, потпретседателот на Интер успеа да влезе во конференциската сала.


Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.