24фудбал

Гави го повреди коленото, со солзи излезе од теренот! (ВИДЕО)

Уште една повреда на мечевите на репрезентациите, фудбалерот на Барса, Гави се повреди на мечот меѓу Шпанија и Грузија.

Шпанија

Гави заработи повреда на коленото во 25. минута и со солзи во очите го напушти теренот.

Тестовите кои наскоро треба да бидат направени ќе покажат за каква повреда станува збори и колку време Барселона ќе биде без услугите на Гави.


Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.