24фудбал

Чудо е како Милан не даде гол во првото полувреме, шансата на Леао е посебна приказна (ВИДЕО)

Во првото полувреме од мечот меѓу Милан и Њукасл се играше „Викторија“ пред голот на Поуп, вистинско чудо е како не водат росонерите.

Лига на Шампиони

Се редеа шанси пред голот на Њукасл, а посебно впечатлив беше еден супер влез на Леао кој заврши со негово посрамотување.

Откако помина тројца фудбалери имаше можност да подаде, но сакаше сам да ја заврши акцијата, се обиде со пета да го направи тоа и ја промаши цела топка.


Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.