24фудбал

Црвена звезда прими неверојатен гол, директно од корнер! (ВИДЕО)

Чукарички води со 1-0 против Црвена звезда по првото полувреме од финалето на Купот на Србија, а погодокот треба да се види повеќе пати.

Останато

Во 21. минута од натпреварот, капитенот на Чукарички, Марко Доциќ постигна неверојатен гол од корнер. 


Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.