24фудбал

Нагелсман веднаш ќе си најде друг клуб и тоа од Премиерлигата!

Јулијан Нагелсман доби шокантен отказ од Баерн Минхен, но веднаш почнаа шпекулации за негов нов клуб.

Англија

Новинарот на „Телеграф“, Мет Лоу вели дека Тотнем е подготвен да му понуди договор на Нагелсман.

Тие ќе му врачат отказ на Антонио Конте кој јавно искажа незадоволство и сега кога се ослободи Нагелсман подготвени се да се обидат со него.


Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.