24фудбал

Ќе го исполни ли Берлускони ветувањето - автобус полн со проституки? (ВИДЕО)

Сопственикот на Монца, Силвио Берлускони минатиот месец на фудбалерите им вети дека ќе им донесе автобус полн со проститутки доколку победат некој од гигантите како Милан, Јувентус..

Италија

Денеска тоа се случи, Монца го победи Јувентус со 2-0 и тоа на негов терен во Торино. Ќе биде интересно да се види дали Берлускони ќе си го исполни ветувањето кое им го даде на фудбалерите во декември.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.