24фудбал

Кавани по мечот со бокс го сруши ВАР мониторот (ВИДЕО)

Единсон Кавани видно изнервиран по мечот со Гана, удри со бокс по ВАР мониторот и го сруши на земја.

СП 2022

ВАР во една ситуација одлучи дека нема пенал врз Единсон Кавани, напаѓачот својата мала одмазда кон системот ја имаше кога заврши мечот.


Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.