24фудбал

Прекрасниот гол на Ришарлисон не е случајност, тој тренирал такви шутеви (ВИДЕО)

Ришарлисон го даде најубавиот гол во досегашниот дел од Светското првенство, а тој не е случаен.

СП 2022

На социјалните медиуми се појави видео од тренинзи каде што Ришарлисон го тренира шутот кој го изведе против Србија.


Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.