24фудбал

Каков кикс направи Диего Кошта во 100. минута, Роналдо се фати за глава! (ВИДЕО)

Малку фалеше Португалија да го прокоцка водството по голем кикс на голманот Диего Кошта.

СП 2022

Вилијамс му се криеше позади грби, Диего Кошта ја пушти топката, играчот на Гана му ја зема, но за среќа на Португалците се лизна, па оваа акција не заврши како што тој планираше.


Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.