24фудбал

Како италијанскиот коментатор го најави составот на Јужна Кореја (ВИДЕО)

Стартниот состав на Јужна Кореја е хит на социјалните мрежи затоа што цела одбрана вклучително и голманот се презива Ким.

СП 2022

Коментаторот на италијанската национална телевизија, „РАИ“ урнебесно го прочита стартниот состав на Јужна Кореја.


Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.