24фудбал

Мексиканец се обиде во двоглед да прошверцува алкохол на трибина, го фатија! (ВИДЕО)

На Светското првенство во Катар е забрането точење алкохол на стадионите, фановите тоа не го прифатија најдобро, а некои се обидуваат да ја внесат моќната напивка и покрај забраните на организаторот.

СП 2022

Мексикански фан во двоглед се обиде да прошверцува алкохол на трибините, но беше фатен од катарската полиција. Неговата мисија заврши неуспешно.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.