24фудбал

Незгодно: Моментот кога Роналдо и Бруно Фернандеш се сретнаа во португалската репрезентација (ВИДЕО)

На Бруно Фернандеш изгледа дека не му е сеедно за интервјуто кое го даде Кристијано Роналдо, нивната средба во португалската репрезентација говори многу.

Англија

Во прв момент Бруно Фернандеш не му подаде ниту рака на Роналдо, потоа му кажа неколку зборови и се тргна од него. 

Ако односот на сонародникот Бруно Фернандеш кон Роналдо станал ваков по интервјуто, можеме да замисли какви би биле реакциите на другите играчи на Манчестер јунајтед.


Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.