24фудбал

Денеска ждрепка за нокаут фазата од европските натпреварувања

Денеска ќе бидат извршени ждрепките за нокаут фазата во Лигата на шампионите, Лига Европа и Конференциската лига.

Лига на Шампиони

Извлекувањата ќе почнат со најсилното натпреварување, ждрепката за Лигата на шампионите е закажана за 12 часот.

Од 13 часот ќе се извлекуваат паровите за Лига Европа, а од 14 часот ќе почне ждрепката за Конференциската лига.


Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.