24фудбал

Навивачите на Марсеј пукаа огномет во три часот по полноќ над хотелот на Тотнем! (ВИДЕО)

Не се бираат средства за да се дојде до успех, па така навивачите на Марсеј решија да ги остават без сон играчите на Тотнем.

Лига на Шампиони

Вечерва Марсеј и Тотнем имаат директна пресметка за пласман во осминафиналето од Лигата на шампионите, на францускиот клуб му е потребна победа, Англичаните би биле задоволни и со реми.

Фановите на Марсеј околу три часот по полноќ пукаа со огномет над хотелот каде што се сместени фудбалери на Тотнем. 

Дали ова ќе влијае врз свежината на фудбалерите на Тотнем, ќе дознаеме вечерва.


Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.