24фудбал

Маестрален погодок на Парти во дербито на Северен Лондон (ВИДЕО)

Арсенал и Тотнем е 1-1 по првото полувреме, а погодокот на Томас Парти вреди посебно да се одбележи.

Англија

Фудбалерот од средниот ред на Арсенал биеше силно од далечина и го погоди аголот од мрежата на Хуго Лорис.


Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.