24фудбал

Мурињо се појави во спот на британскиот рапер, Стромзи (ВИДЕО)

Жозе Мурињо ги изненади сите откако се појави во новиот спот на славниот британски рапер Стромзи.

Англија

Спортот на Стромзи трае десет минути, а во еден момент од него се појавува Жозе Мурињо со една од своите легендарни изјави.

Целиот спот на Стромзи:Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.