24фудбал

Познат македонски јутјубер е главна ѕвезда на официјалниот канал на Барса откако ја запроси девојка му на Камп Ноу (ВИДЕО)

Познатиот македонски јутјубер, Стефан Лазаров е главна ѕвезда на социјалните мрежи на Барселона откако во саботата на Камп Ноу ја запроси својата девојка.

Шпанија

На мечот меѓу Барселона и Елче, Лазаров одлучи да ја запроси својата девојка. Редакцијата на БарсаТВ веднаш по мечот му направи интервју, па убавата приказна на Македонецот ја дозна целиот свет.Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.