24фудбал

Фудбалерка на Астон Вила објави жешки фотографии од плажа и собра милион лајкови (ФОТО)

Алиша Леман од Астон Вила, која важи за една од најатрактивните фудбалерки, одново привлекува внимание со жешки фотографии од својот одмор.

Англија

23 годишната фудбалерка од Швајцарија е на заслужен одмор по напорната сезона и ги полни батериите во Мајами. Алиша Леман редовно споделува фотографии на социјалните мрежи и ги воодушевува своите следбеници.

Една нејзина жешка објава од плажа собра преку еден милион лајкови.