24фудбал

Прекрасен гест на фудбалерите на Зенит, на теренот излегоа со кучиња во рацете (ВИДЕО)

Фудбалерите на Зенит на натпреварот против Ростов на теренот излегоа со кучуња во рацете со цел да промовираат акција за вдомување на миленичињата.

Останато

Погледнете како изгледаше тоа: