24фудбал

Маестрална асистенција на Салах (ВИДЕО)

Мохамед Салах имаше идеално додавање до Садио Мане кој погоди за водство на Ливерпул на гостувањето кај Ватфорд.

Англија

Погледнете ја оваа фантастична аситенција на Мохамед Салах :