24фудбал

Четвртиот судија му ја утна бројката на Агуеро, па напаѓачот го исправи (ВИДЕО)

Интересен момент се случи во финишот од натпреварот меѓу Манчестер Сити и ПСЖ кога судијата го утна бројот на Кун Агуеро.

Лига на Шампиони

Тој прво покажа број 9, па Агуеро виде, се побуни и му кажа дека треба да смени во десетка.