24фудбал

Скратен корнер: Атлетико vs Челси: Дали Тухел ќе го надмудри Симеоне? (ВИДЕО)

Уште четири возбудливи натпревари од Лигата на шампионите оваа недела, а тоа е знак дека вам ви треба нова доза на #СкратенКорнер​. Овојпат во скратена верзија и нов формат - ЕПТЕН #СкратенКорнер​.

Лига на Шампиони

Домаќини:

Кирил Зарински

Влатко Јакимовски

Монтажа

Божидар Стефановски (Bobo HD)

YouTube канал: https://www.youtube.com/channel/UCLvK...​

Најдете нѐ на социјалните мрежи:

#СкратенКорнер​

FB: https://www.facebook.com/SkratenKorner​

SoundCloud: https://soundcloud.com/user-859203736