24фудбал

Реакцијата на Конте по големото промашување на Куртоа (ВИДЕО)

Антонио Конте реши да му укаже доверба на Тибо Куртоа во пенал серијата против Арсенал, но Италијанецот остана разочаран кога голманот ја испрати топката на трибините

Видео