24фудбал

Работнички - Будуќност (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Фото-приказна од синоќешниот натпревар од првото квалификациско коло на Лига Европа помеѓу Работнички и Будуќност кој заврши 1:1.

Фотофотограф: Кристијан Димевски
(во соработка со MacedonianFootball.com)