24фудбал

Сите се смеат на новата фризура на Насри (ФОТО)

По три месеци пауза поради повреда, Самир Насри се врати на тренинзите, но она што привлекува внимание е новата сина боја на неговата коса

Фото

Французинот е надвор од стројот од октомври кога заборати тешка повреда на задната ложа.

Самир Насри сега е на чекор до целосна рехабилитација, фудбалерот од средниот ред денеска почна да тренира со топка.

Но она што најмногу привлекува внимание е новата сина боја на неговата коса, поради која фановите се потсмеваат на Самир Насри на социјалните мрежи.