24фудбал

Бугарката во која се заљуби Кристијано Роналдо (ФОТО)

Бугарскиот фото-модел Николета Лозанова е убавицата за која се шпекулира дека е во врска со Кристијано Роналдо.

Фото

Наводно откако Роналдо го разгледал нејзиниот инстаграм профил ја исконтактирал и ја повикал во Шпанија, а таа не се двоумела да го прифати повикот.

Николета Лозанова претходно беше со фудбалот на Партизан, Валериј Божинов. Сега е сама со својата ќеркичка, а пак Роналдо живеа со својот син. 

Погледнете ја бугарската убавица во која се заљуби Кристијано Роналдо: